Hakkımızda

PERLETO, yaklaşık 20 yıllık birikimimizin bir sonucu olarak 2012 yılında hayata geçmiştir. Kurulduğu günden beri kaliteli ürün ve hizmet, zamanında teslim konusunda hassasiyetini sürdürmektedir.

Verdiğimiz hizmetlerimizde, planlamadan son noktaya kadar titizlikle çalışan, iş ortaklarımızın memnuniyetini ön planda tutan bir ekibiz.

İnsana ve değerlerine saygılıyız… Çevremize saygılıyız… Çiçekleri, hayvanları, doğayı çok seviyoruz… Sorumluluklarımızın bilincindeyiz… Değerlerimize bağlıyız.

Bu uzun yolculuğumuzda bizlere güvenen tüm müşterilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Perleto Proje, bölge, kent, ilçe envanterleri, kültürel miras projeleri, destinasyon tanıtımı, turizm potansiyeli SWOT analizleri, sanal müze projeleri, kent rehberleri, tematik haritalar projelerinde, çözüm ortakları, kurum ve kuruluşlara Proje Yönetimi hizmeti vermektedir.

  

Perleto Custom markamızla, firmanıza, markanıza, etkinliğinize özel tekstil promosyon ürünleri sunuyoruz. Yaratıcı tanıtım ürünleri ile akılda kalıcı, günlük hayatta kullanılabilen, israf olmayan hediyelikler üretiyoruz.

- Fuar katılımlarınızda sunabileceğiniz özel hediyeler,
- Pazarlama faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz hediyeler,
- VIP ya da kurumsal müşterileriniz için özel hediyeler,
- Festival Ürünleri
- Tanıtım & Lansman Ürünleri


Perleto Exclusive
modayı takip ediyor ve sezon trendlerine uygun tekstil aksesuarları üretiyor. Tasarım ve üretimini özel olarak yaptığımız tekstil aksesuarlarla koleksiyonlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Şık, kullanışlı ve trendlere uygun aksesuarlarla VIP ve kurumsal müşterilerinize üzerlerinde taşıyabilecekleri özel hediyeler sunabilirsiniz.

Bileklik * Fular * Tüp Bandana * Saç Bandı * Telli Saç Bandı * Pareo * Çantalar * Bandana

Kalabalığın olduğu her yerde, tüm etkinlerde, katılımcı ve ziyaretçileri hızlı ve ekonomik şeklide tanımlıyor, yetkilendirme ve geçiş kontrolünde riskleri minimuma indiriyoruz. Katılımcı ve ziyaretçi tanımlamada dünyanın bir numaralı markası VIP®Band marka ürünlerimizle şık, konforlu ve ekonomik çözümler sunuyoruz. RFID, Barkod gibi ileri güvenlik sistemleri ile geçiş kontrolünüzde hatayı minimuma indiriyoruz.